REJESTRACJA
REJESTRACJA OSÓB ZAINTERESOWANYCH
Друзі!
Не знаєте як скористатись можливостями, які надає нова країна?
Або вагаєтесь, бо не впевнені у своїх знаннях польської мови?
Не знаєте з чого розпочати свій власний шлях?
Як поліпшити свої умови чи отримати роботу у новій країні?
Бажаєте знайти нових друзів та коло спілкування серед поляків, розуміючи тонкощі культурної різниці?
Тоді доєднуйтесь до безкоштовного проекту «Szansa w Polsce», що організує фундації «Cup of Polish»
Реєстрація осіб, зацікавлених в участі, триває до 25.11.2022 або до закінчення ліміту місць для реєстрації.
Разом з нами Ви зможете покращити рівень польської мови, щоб вільно спілкуватись, заводити нові знайомства, опанувати нові навички, працевлаштуватись і почуватись комфортно в колективі на роботі або відкрити власну справу, чітко усвідомлювати про свої права в цій країні, вирішувати питання в держустановах без сторонньої допомоги, мати можливість відвідувати покази фільмів, вистав та інші культурні заходи польською мовою, вивчати культуру та історію Польщі.
Основну увагу на проекті буде приділено вивченню польської мови.
Так, знання мови допомагає не почувати себе сором’язливим, допомагає відчувати себе більш впевненим, більш сміливим у своїх діях, надає більше можливостей для самореалізації, відбудови професійних зв’язків та розширення кола знайомств.
В залежності від рівня, яким вже володієте, ви можете обрати один з наступних:
Вивчення мови – не є єдиною метою курсу. Проект націлено допомогти краще адаптуватись та інтегруватись українцям у польському суспільстві. З цією метою до курсу включені такі модулі як: Культурний, Економічний, Комунікативний, Робота та модуль Соціальні навички.
Модуль «Культура»
Польща, наразі, стала домівкою для багатьох українців. Чи хотіли б Ви дізнатись більше про країну, де маєте дім?
На модулі будемо разом дізнаватись про культуру країни, про різницю між українською та польською культурою. Дізнаємось про історію як самої Польщі, так і про спільні з Україною історичні події. Дослідимо національні традиції та звичаї, що впливають на погляди та цінності польського народу. Розвіємо певні міфи та стереотипи, дізнаємось про тонкощі гумору. Організуємо спільні прогулянки, відвідаємо вистави або майстер-класи польською мовою.
Саме знання культури допоможе краще розуміти один одного, вибудовувати стосунки, жити та працювати разом.
Економічний модуль буде цікавим та корисним для тих українців, що мали власний бізнес в Україні і наразі планують організувати щось своє в Польщі або для тих, хто мріє про власну справу та ще не зважились на це. Або вас стримує усвідомлення того, що Польща – то інша країна, інші порядки та закони?
Під час проходження Економічного модуля, ми розглянемо всі ці моменти. Допоможемо Вам зрозуміти: як то вести бізнес в Польщі та мати ділові відносини з поляками, розповімо про різноманітні форми власності.
Ви дізнаєтесь про етапи продажів, основи маркетингу, про систему оподаткування, страхування і бухгалтерську звітність в Польщі, розглянемо польське законодавство, та як і де краще отримати юридичну консультацію.
Великою перевагою при відкритті та веденні власного бізнесу буде знання польської економічної мови, знання економічних та юридичних термінів, що ви вивчити під час цього модулю.
А що може бути краще за теорію? Так, саме практичний досвід. Тому ми поділимось з вами власним досвідом про польські реалії в бізнесі.
Комунікативний модуль. Ви помічали коли-небудь раніше, що різні суспільства мають схожі проблеми, але вирішують їх по-різному? Причиною тому є культурні відмінності в різних країнах. Саме ці відмінності, а також цінності та набутий досвід, впливають на рішення, вчинки та поведінку людей в певній країні у різних ситуаціях в щоденному житті. Наприклад: у способах виховання дітей, у вираженні своїх емоцій, визначенні особистого простору людини чи у негласних правилах поведінки в тій чи іншій ситуації.
Метою цього модулю є навчити Вас як поводити себе в таких ситуаціях, в яких випадках варто вести діалог офіційно, а коли можливо застосувати неофіційну мову спілкування. Будемо вчитись писати офіційні листи та як вести неофіційне листування. Навчимо Вас як поводитись в тих чи інших ситуаціях в державних та інших структурах.
Розповімо про етикет, як доречно запитати про щось, або про що не варто запитувати, як запросити когось, або як коректно перепросити та які теми не варто порушувати із поляками під час розмови.
Саме такі навички допоможуть Вам швидше пристосуватись до нової ситуації.
Модуль «Робота». Завдяки проекту Ви зможете підвищити не тільки свої соціальні навички, а й професійні, які допоможуть пройти співбесіду та отримати бажану роботу. Адже, наявність стабільної роботи та заробітку надає впевненості у завтрашньому дні.
На цьому модулі Ви дізнаєтесь про шляхи та джерела пошуку вакансій. Разом із кар’єрним коучем проаналізуєте свої сильні професійні сторони та визначте напрямок майбутньої роботи, зрозумієте як розвиватись далі або змінити роботу, розглянете можливість як розпочати кар’єру без досвіду.
Ми навчимо Вас як написати резюме та мотиваційний лист, як добре презентувати себе, на що звертають увагу та чому надають перевагу польські роботодавці, про що варто та про що не варто розповідати роботодавцю в Польщі, тонкощі проходження співбесіди.
Детально розберемо які види трудових договорів існують та їх відмінності, які переваги та недоліки кожного з них, на що звернути увагу при підписанні трудового договору. Розповімо про права та обов’язки працівника та роботодавця згідно польського законодавства.
Що цікавого та корисного чекає на Вас в модулі «Соціальні навички»?
Наше життя проходить в постійній взаємодії із суспільством: чи то спілкування з друзями, чи з колегами на роботі, та, навіть, взаємодія із співмешканцями Вашого будинку. Різні національності та різні культури змушують людей сприймати та інтерпретувати події та поведінку інших по-різному, що впливає на щоденну рутину.
На цьому модулі розберемо як працювати в групі з різними національностями, як розуміти відмінності культурні та індивідуальні. Навчимо як працювати в культурно різноманітних групах, адаптуватись до нових умов, на які теми розмовляти, а яких уникати. Дізнаєтесь як вести перемовини та як вирішувати конфлікти. Приділимо увагу самоаналізу своїх потреб та плануванню свого майбутнього.
Ми допоможемо та підтримаємо Вас на всьому шляху навчання та зможемо подбати про Ваших діток, за такої потреби.
Зробіть крок на зустріч новим можливостям!
Реєстрація осіб, зацікавлених в участі, триває до 25.11.2022 або до закінчення ліміту місць для реєстрації.
REJESTRACJA OSÓB ZAINTERESOWANYCH
ZAMKNIĘCIE FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
SPOTKANIA Z ZAREJESTROWANYMI OSOBAMI DOTYCZĄCE ICH POTRZEB EDUKACYJNYCH
SPOTKANIA Z ZAREJESTROWANYMI OSOBAMI DOTYCZĄCE ICH POTRZEB EDUKACYJNYCH
SPOTKANIA Z ZAREJESTROWANYMI OSOBAMI DOTYCZĄCE ICH POTRZEB EDUKACYJNYCH
SPOTKANIE Z ZAREJESTROWANYMI OSOBAMI DOTYCZĄCE ICH POTRZEB EDUKACYJNYCH
OGŁOSZENIE LISTY OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UCZESTNICTWA W PROJEKCIE “SZANSA W POLSCE ”
ROZPOCZĘCIE REALIZACJI ZAJĘĆ Z JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I WYBRANYCH MODUŁÓW EDUKACYJNYCH DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU “SZANSA W POLSCE” REALIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ CUP OF POLISH.
Projekt realizowany w ramach Działania 4.1 Innowacje społeczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest odpowiedzią na Zalecenie Rady UE „Ścieżki poprawy umiejętności: nowe możliwości dla dorosłych” (Upskillinig pathways: New Opportunities for Adults).
Zakończenie działań edukacyjnych w projekcie.
HARMONOGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE
Projekt Szansa w Polsce jest przeprowadzany przez Fundację Cup of Polish w ramach konkursu grantowego „Szansa – nowe możliwości dla dorosłych” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w ramach Osi Priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działania 4.1 Innowacje społeczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.